Realizacje

Obecnie LTBS dysponuje własnymi zasobami lokalowymi mieszkaniowymi-osiem budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej liczbie 198 lokali mieszkalnych i powierzchni użytkowej   10 017,90 m2 . Wszystkie budynki wybudowane zostały przy udziale środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego .
Dotychczasowa realizacja:

  1. Budynek mieszkalny czterokondygnacyjny z 18 mieszkaniami o powierzchni użytkowej mieszkań 789,00 m2, ul. Sienkiewicza 15. Budynek w pełni podpiwniczony, w którym umiejscowiono wózkarnie,  komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze. Budynek ten, wraz niezbędną infrastrukturą  umożliwiającą jego zasiedlenie został zasiedlony w roku 2000
  2. Budynek mieszkalny czterokondygnacyjny z 47 mieszkaniami o powierzchni użytkowej mieszkań 2558,00 m2, ul. Konopackiej 1. Budynek w pełni podpiwniczony, w którym umiejscowiono wózkarnie,  komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze. Budynek ten, wraz niezbędną infrastrukturą  umożliwiającą jego zasiedlenie został zasiedlony w roku 2001.
  3. Budynek mieszkalny czterokondygnacyjny z 53 mieszkaniami o powierzchni użytkowej mieszkań 2828,84 m2, ul. Konopackiej 2. Budynek w pełni podpiwniczony, w którym umiejscowiono wózkarnie,  komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze. Budynek ten, wraz niezbędną infrastrukturą  umożliwiającą jego zasiedlenie został zasiedlony w roku 2001.
  4. Budynek mieszkalny trzykondygnacyjny z 12 mieszkaniami o powierzchni użytkowej mieszkań 569,60 m2, ul. Syrokomli 38. Budynek w pełni podpiwniczony, w którym umiejscowiono wózkarnie,  komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze. Budynek ten, wraz niezbędną infrastrukturą  umożliwiającą jego zasiedlenie został zasiedlony w roku 2006.
  5. Budynek mieszkalny trzykondygnacyjny z 12 mieszkaniami o powierzchni użytkowej mieszkań 569,60 m2, ul. Syrokomli 39. Budynek w pełni podpiwniczony, w którym umiejscowiono wózkarnie,  komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze. Budynek ten, wraz niezbędną infrastrukturą  umożliwiającą jego zasiedlenie został zasiedlony w roku 2006.
  6. Budynek mieszkalny trzykondygnacyjny z 12 mieszkaniami o powierzchni użytkowej mieszkań 569,60 m2, ul. Syrokomli 38A. Budynek w pełni podpiwniczony, w którym umiejscowiono wózkarnie,  komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze. Budynek ten, wraz niezbędną infrastrukturą  umożliwiającą jego zasiedlenie został zasiedlony w roku 2008.
  7. Budynek mieszkalny trzykondygnacyjny z 12 mieszkaniami o powierzchni użytkowej mieszkań 569,60 m2, ul. Syrokomli 39A. Budynek w pełni podpiwniczony, w którym umiejscowiono wózkarnie,  komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze. Budynek ten, wraz niezbędną infrastrukturą  umożliwiającą jego zasiedlenie został zasiedlony w roku 2008.
  8. Budynek mieszkalny czterokondygnacyjny z 32 mieszkaniami o powierzchni użytkowej mieszkań 1563,66 m2, ul. Łasaka 15. Budynek w pełni podpiwniczony, w którym umiejscowiono wózkarnie,  komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze. Budynek ten, wraz niezbędną infrastrukturą  umożliwiającą jego zasiedlenie został zasiedlony w roku 2010.

Wszystkie lokale będące zasobem Spółki posiadają łazienki , komórki lokatorskie ( w piwnicy) oraz wyposażone są we wszystkie instalacje tj. gaz , wod.-kan. , c.o. , ciepłą wodę , telefon , telewizję kablową . Budynki przy ul. Sienkiewicza , Konopackiej i Łasaka w ciepłą wodę i centralne ogrzewanie zaopatrywane są z sieci miejskiej , natomiast budynki przy ul. Syrokomli ciepłą wodę i centralne ogrzewanie mają z piecyków dwufunkcyjnych gazowych zainstalowanych w każdym lokalu .                        

Budynek mieszkalny czterokondygnacyjny z 32 mieszkaniami o powierzchni użytkowej mieszkań 1565,39 m2, ul. Łasaka 17. Budynek wybudowany w systemie deweloperskim z przeznaczeniem na sprzedaż wraz z przeniesieniem prawa własności na nabywców, udziałem w częściach wspólnych oraz udziałem w działce gruntowej. Oddany do użytkowania w 2013r. Do końca 2013r. wszystkie lokale zostały zbyte.