Mieszkanie w zasobach LTBS

Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp z.o.o. informuje, że posiada na zbyciu partycypację lokalu przy ul. Sienkiewicza 15 o powierzchni 41,2 m2. Informację można uzyskać w biurze LTBS lub pod numerem (59) 8621-700.

Nowy budynek mieszkalny przy ul. Emilii Plater w Lęborku

Informujemy o rozpoczeciu realizacji nowej inwestycji  przy ul. Emilii Plater w Lęborku. Będzie to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych, posiadających komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Każdy budynek będzie również wyposażony w windę.

 S rozmiar

 W chwili obecnej trwa proces rezerwacji mieszkań w stanie deweloperskim w pierwszym budynku, który zostanie oddany do użytkowania w sierpiu 2022 roku. Dostępne mieszkania to:

- 1 mieszkanie o pow. 48,15 m2 na I piętrze

- 2 mieszkania o pow. 41,37 m2 na parterze

 

  W celu uzyskania informacji dotyczących tej inwestycji prosimy o kontakt  pod numerem telefonu 598621700 lub osobiście w siedzibie LTBS przy ul Armii Krajowej 14 (Urząd Miasta wejście od strony parkingu).

URUCHOMIENIE TELEFONU ALARMOWEGO

Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego informuje o uruchomieniu dyżurów pogotowia awaryjnego, które będzie odpowiedzialne za sprawne funkcjonowanie instalacji elektrycznych, hydraulicznych, gazowych, centralnego ogrzewania oraz usług kominiarskich aby w razie konieczności szybko reagować na zaistniałe problemy lokatorów. Numer alarmowy 725-141-492 będzie czynny od poniedziałku do piątku po godzinie 15:00 oraz w weekendy.

Prosimy o korzystanie z numeru alarmowego tylko w pilnych sytuacjach!

UWAGA!

W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ W KRAJU INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 12.10.2020 ROKU WEJŚCIE DO BIURA LTBS ZOSTAJE OGRANICZONE TYLKO DO WYJĄTKOWYCH SYTUACJI.

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 598621700 LUB E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.